NEO
AG NEOVO Monitor interaktywny 65 cali AI IFP6504P 4K UHD HDMI IN/OUT USBx5 3.0 USB-C 60w 400NIT Android13.0 GŁOŚNIK DOTYK 40PKT KAMERA AI
8 721,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania lub uderzania monitora. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku lub w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed możliwością zarysowania ekranu dotykowego. |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | Direct-LED |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Format obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 13 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 185 W |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 3.0 | 5 |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty | ISO 9001 |
| Certyfikaty | ISO 14001 |
| Certyfikaty | CE |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Waga produktu | 43,3 kg |
Wydajność
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].