NEO
AG NEOVO MONITOR LED LW-2403 BEZ MIGOTANIA, HDMI
359,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | CE WEEE |
Wyświetlacz
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ podświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 16,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 409,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,8 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 186,8 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2295382 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].