NEO
AG NEOVO MONITOR WIELKOFORMATOWY VA-5501 4K UHD
2 568,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, LVD, UKCA, WEEE, RoHS, REACH, EAC |
| Typ mocowania | Ściana/podłoga |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 80 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 80 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Wydajność
| Tryb pracy | 24/7 |
| Moc głośnika | 5 W |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2266189 |
Wyświetlacz
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ ekranu | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | LED |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 13,9 kg |
| Wysokość opakowania | 840 mm |
| Szerokość opakowania | 1360 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
Porty i interfejsy
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].