KRD
Agregat prądotwórczy / generator inwertorowy 3,5kW 12/230V K&D KD134 (WYPRZEDAŻ)
1 559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik poziomu paliwa | Tak |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Model silnika | QL170F |
| Uchwyt | Tak |
| Rodzaj silnika | 1-cylindrowy benzynowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem |
| Typ gniazda | 2 x 230 V |
| Woltomierz | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Funkcja prostownika | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13 l |
| Moc silnika KM (kW) | 7 KM / 5,2 kW |
| Moc nominalna | 3200 W |
| Uruchomienie | Ręcznie |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,45 l |
| Napięcie | 230 V |
| Regulacja obrotów silnika | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 74 dB |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Wskaźnik poziomu oleju | Tak |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 3500 W |
| Regulator napięcia | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 34 kg |
| Głębokość produktu | 480 mm |
Zawartość opakowania
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Zawartość zestawu | Klucz do świec |
| Zawartość zestawu | Wtyczka 2x 230V |
| Zawartość zestawu | Kable do ładowania akumulatorów |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].