AEG
Airfry - blacha do frytek AEG A9OOAFWM
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Tacka do air fryera |
| Kompatybilność z marką | AEG |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie | Piekarnik |
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 478 mm |
| Głębokość produktu | 382 mm |
| Głębokość opakowania | 394 mm |
| Szerokość produktu | 468 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].