AAE
Alantec-Szafa wisząca 19" 18U 450mm drzwi szklane kolor szary
559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Szary |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Pojemność stelaża | 18U |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Zamek | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wysokość produktu | 933 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].