APB
ALPHA THETA (PIONEER DJ) DDJ-FLX2 - Kontroler dj
1 002,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Głębia bitowa | 16/24 |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz / 48 kHz |
Szczegóły techniczne
| Liczba kanałów miksera | 2 kan. |
| Crossfader | Tak |
| Liczba talerzy | 2 |
| Sekcja miksera | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 102 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
Porty i interfejsy
| Wyjścia master (L, R) | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Bluetooth | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń przed wodą oraz wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dostępem dzieci. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Karta gwarancyjna x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Kontroler DJ |
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Typ zasilacza | USB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 48,2 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 298 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,1 kg |
| Wysokość opakowania | 109 mm |
| Szerokość produktu | 383,2 mm |
| Głębokość opakowania | 446 mm |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Malezja |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].