APP
Apple iPhone 17e 256GB Soft Pink
3 637,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Dołączone oprogramowanie | App Store, Books, Calculator, Calendar, Camera, Clock, Compass, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Fitness, Freeform, Games, GarageBand, Health, Home, iMovie, iTunes Store, Journal, Keynote, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Passwords, Phone, Photos, Podcasts, Preview, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Stocks, Tips, Translate, TV, Voice Memos, Wallet, Watch, Weather |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 26 |
| Platforma | iOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
Konstrukcja
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Jasnoróżowy |
| Magnetyczny układ | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 89,5 mm |
| Wysokość opakowania | 26 mm |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Głębokość opakowania | 166 mm |
| Szerokość produktu | 71,5 mm |
| Wysokość produktu | 146,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 326 g |
| Waga produktu | 169 g |
Wyświetlacz
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield 2 |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3), Dotyk haptyczny |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1200 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2532 x 1170 px |
| Typ matrycy | OLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Kamera
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@240fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,6 |
| Miks audio | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@24fps |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Tylna kamera głębi 3D | Nie |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Deep Fusion | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,6 cm |
| Hybrydowe piksele ostrości | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Przedni aparat z głębią 3D | Nie |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@25fps |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@25fps |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Korekcja czerwonych oczu | Y |
| Geotagging | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | HEVC, H.264 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
Szczegóły techniczne
| Obsługa języków | Wielo |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Obsługiwane pasma 5G | 850 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane pasma 5G | 900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 |
| MIMO | Tak |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Obsługiwane pasma 5G | 1900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 1700 |
| iBeacon | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 900 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1800 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1900 MHz |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Standard 5G | NR |
| Standard 5G | Sub6 FDD |
| NFC | Tak |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 850 |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | HSPA+ |
| Standardy 2G | Edge |
Nawigacja
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| NavIC | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 4,5 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 26 W |
Procesor
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Przyspieszone sprzętowo śledzenie promieni | Tak |
| Typ procesora | Apple |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
| Model procesora | A19 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
Wydajność
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Focus |
| Funkcje przycisku akcji | Controls |
| Funkcje przycisku akcji | Visual Intelligence |
| Funkcje przycisku akcji | Recognize Music |
| Funkcje przycisku akcji | Accessibility |
| Funkcje przycisku akcji | Latarka |
| Funkcje przycisku akcji | Lupa |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Funkcje przycisku akcji | Translate |
| Funkcje przycisku akcji | Shortcut |
| Funkcje przycisku akcji | Silent mode |
| Funkcje przycisku akcji | Notatka głosowa |
| Przycisk akcji | Tak |
| Kontrola sztucznej inteligencji | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Aparat fotograficzny |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
Pozostałe funkcje
| Typ dzwonka | Polifoniczny |
Subskrypcja
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 21 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 26 h |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Multimedia
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 2700 min |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | B |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Przesyłanie wiadomości
| MMS | Tak |
| Tak | |
| SMS | Tak |
Czujniki
| Barometr | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].