APP
Apple Pencil Pro
721,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | iPad Pro 13-inch (M4) iPad Pro 11-inch (M4) iPad Air 13-inch (M2) iPad Air 11-inch (M2) |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS 17.5 |
| Bluetooth | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Żyroskop | Tak |
| Magnetyczne złącze ładowania | Tak |
| Informacje dotykowe | Tak |
| Kompatybilność urządzenia | Tablet |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Szerokość produktu | 8,9 mm |
| Waga produktu | 19,15 g |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 211,9 mm |
| Wysokość opakowania | 20,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 109 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 55,7 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].