APP
Apple Power Adapter USB-C 20W Biały
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro;iPhone 15 Pro Max;iPhone 15;iPhone 15 Plus;iPhone 14 Pro;iPhone 14 Pro Max;iPhone 14;iPhone 14 Plus;iPhone 13 Pro;iPhone 13 Pro Max;iPhone 13 mini;iPhone 13;iPhone SE (3. Generation);iPhone 12 Pro;iPhone 12 Pro Max;iPhone 12 mini;iPhone 12;iPhone 11 Pro;iPhone 11 Pro Max;iPhone 11;iPhone SE (2. Generation);iPhone XS;iPhone XS Max;iPhone XR;iPhone X;iPhone 8;iPhone 8 Plus;13" iPad Pro (M4);12,9" iPad Pro (6. Generation);12,9" iPad Pro (5. Generation);12,9" iPad Pro (4. Generation);12,9" iPad Pro (3. Generation);12,9" iPad Pro (2. Generation);12,9" iPad Pro (1. Generation);11" iPad Pro (M4);11" iPad Pro (4. Generation);11" iPad Pro (3. Generation);11" iPad Pro (2. Generation);11" iPad Pro (1. Generation);10,5" iPad Pro;13" iPad Air (M2);11" iPad Air (M2);iPad Air (5. Generation);iPad Air (4. Generation);iPad Air (3. Generation);iPad (10. Generation);iPad (9. Generation);iPad (8. Generation);iPad (7. Generation);iPad mini (6. Generation);iPad mini (5. Generation);Apple Watch Ultra 2;Apple Watch Series 9;Apple Watch SE;Apple Watch Ultra;Apple Watch Series 8;Apple Watch Series 7;Apple Watch Series 6;Apple Watch Series 5;Apple Watch Series 4;Apple Watch Series 3;Apple Watch Series 2;Apple Watch Series 1;Apple Watch 1. Generation;AirPods Max;AirPods Pro (2. Generation) with MagSafe charging case (USB-C);AirPods Pro (2. Generation) with MagSafe Lightning charging case;AirPods Pro (1. Generation) with MagSafe Lightning charging case;AirPods (3. Generation) with MagSafe charging case;AirPods (3. Generation) with Lightning charging case;AirPods with wireless charging case (2. Generation);AirPods (2. Generation);AirPods (1. Generation);Wireless charging case for AirPods |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
Moc
| Moc maksymalna | 20 W |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 89 mm |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].