ASU
ASUS ExpertBook B1503CVA-S78018W Core 5 210H 15.6"FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT Cam 1080p 50WHrs Win11 Gentle Grey 3Y OnSite
3 768,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
Grafika
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Zasilanie USB | Tak |
Procesor
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 210U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | BGA 1744 |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Maksymalna moc turbo | 35 W |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dirac |
Bateria
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
Ochrona
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Stosunek ekranu do obudowy | 87% |
| Paleta barw | 45% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
Nośnik danych
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Głębokość produktu | 232,2 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Szerokość produktu | 359,5 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Gentle Grey |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].