ASU
ASUS ExpertBook B3405CCA-LY1474X Ultra 5 225H 14.0"WUXGA 300nits 60Hz AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT Cam 1080p 50WHrs W11Pro Gentle Grey 3Y OnSite
4 938,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Gentle Grey |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Paleta barw | 45% |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Stosunek ekranu do obudowy | 84% |
| Typ HD | WUXGA |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
Grafika
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | Dirac |
Procesor
| Cache procesora | 24 MB |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesora | 255H |
| Liczba wątków | 16 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,5 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,5 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,1 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Bateria
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 315,1 mm |
| Głębokość produktu | 226,8 mm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,89 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,9 cm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 TMDS |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].