ASU
ASUS ExpertCenter PM640KA-BPC015X Ryzen AI 5 330 23.8"FHD 100Hz 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Radeon 820M WLAN+BT Cam 5MP LAN W11Pro Black 3Y OnSite
4 548,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
Procesor
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Cache l2 | 4 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Model procesora | 330 |
Zawartość opakowania
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 9 kg |
| Waga (bez podstawy) | 6,9 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 416 mm |
Procesor neuronowy (NPU)
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 120 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Wydajność
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Windows Hello | Tak |
| Hasło BIOS | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4/2.1b |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Konstrukcja
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 820M |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].