ASU
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Ryzen 7 260 16.0"FHD+ IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs W11 Jaeger Gray
5 328,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Wyświetlacz
| Typ HD | Full HD+ |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ ekranu | IPS-Level |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,57 cm |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 260 |
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Architektura procesora | AMD Zen 4 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Jaeger Gray |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
Ochrona
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 FRL |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB4 | 1 |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 2 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Strefa podświetlenia klawiatury | 1-strefowy RGB |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Bateria
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Szczegóły techniczne
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].