KSM
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith MX16+
3 950,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1056 mm |
| Głębokość produktu | 773 mm |
| Szerokość produktu | 1545 mm |
| Szerokość po złożeniu | 24,6 cm |
| Obszar roboczy (SxW) | 1320 x 500 mm |
| Wysokość po złożeniu | 105,6 cm |
| Głębokość po złożeniu | 77,3 cm |
Cechy
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Bezprzewodowy |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Liczba programów | 11 |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Step counter |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Moc silnika | 1,5 hp |
Konstrukcja
| Uchwyt na butelkę | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].