KSM
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith R3 Hybrid+
3 009,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc silnika | 1 hp |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 735 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość po złożeniu | 19,5 cm |
| Głębokość po złożeniu | 102,3 cm |
| Waga produktu | 40,9 kg |
| Głębokość produktu | 1468 mm |
| Szerokość po złożeniu | 80 cm |
| Wysokość produktu | 836 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 1200 x 440 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
Cechy
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Programy treningu | Bieg |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Kolor produktu | Szary |
| Klasa | HC |
| Programy treningu | Spacer |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Materiały | Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA) |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Możliwość złożenia | Tak |
Ergonomia
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LED |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj bieżni w pobliżu wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].