KSM
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith X21
3 118,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Akrylowy |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Aluminium |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Step counter |
| Minimalna prędkość | 0,5 km/h |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
Konstrukcja
| Uchwyt na butelkę | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 1420 mm |
| Głębokość po złożeniu | 22,6 cm |
| Szerokość po złożeniu | 95,5 cm |
| Waga produktu | 36 kg |
| Obszar roboczy (SxW) | 460 x 1210 mm |
| Wysokość produktu | 1020 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Wysokość po złożeniu | 71 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 40,5 kg |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].