KSM
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith X23
4 891,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Wyświetlone parametry treningu | Step counter |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 47 kg |
| Obszar roboczy (SxW) | 1320 x 500 mm |
| Szerokość po złożeniu | 102,4 cm |
| Wysokość produktu | 1024 mm |
| Wysokość po złożeniu | 25,9 cm |
| Głębokość po złożeniu | 77,5 cm |
| Głębokość produktu | 775 mm |
| Szerokość produktu | 1544 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Moc silnika | 1,5 hp |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 54 kg |
| Szerokość opakowania | 1115 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].