KSM
Bieżnia elektryczna, składana Kingsmith Z3 Hybrid+ Treadmill
2 470,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1030 mm |
| Głębokość po złożeniu | 101 cm |
| Głębokość produktu | 1472 mm |
| Szerokość po złożeniu | 76,5 cm |
| Wysokość po złożeniu | 19,5 cm |
| Szerokość produktu | 765 mm |
| Obszar roboczy (SxW) | 1200 x 440 mm |
| Waga produktu | 38 kg |
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Materiały | Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA) |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalna prędkość | 10 km/h |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Klasa | H |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 735 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj bieżni w pobliżu wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].