URE
Bieżnia elektryczna Urevo U1 Pro Walkingpad (WYPRZEDAŻ)
863,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj bieżni w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 25 kg |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Cechy konstrukcyjne | Powierzchnia użytkowa: 420 × 1080 mm |
| Głębokość produktu | 1486 mm |
Cechy
| Napięcie | 220 V |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Maksymalna prędkość | 6,44 km/h |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Programy treningu | Spacer |
| Zalecany wiek (min) | 14 lat |
| Minimalna prędkość | 1 km/h |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Zalecany wiek (max) | 60 lat |
| Moc | 560 W |
| Liczba programów | 3 |
| Programy treningu | Bieg |
| Programy treningu | Szybki spacer |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].