URE
Bieżnia Urevo SP1 Lite Walkingpad (OUTLET)
1 199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Upewnij się, że bieżnia jest umieszczona na stabilnej powierzchni. Nie używaj bieżni w pobliżu wody. Regularnie sprawdzaj stan mechanicznych i elektronicznych części urządzenia. |
Cechy
| Minimalna prędkość | 0,96 km/h |
| Korekta nachylenia | Nie |
| Uchwyt na smartfon/tablet | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Maksymalna prędkość | 6 km/h |
Konstrukcja
| Kieszeń na przechowywanie | Nie |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Stojak na książkę | Nie |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Uchwyty | Nie |
Waga i rozmiary
| Obszar roboczy (SxW) | 400 x 1024 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 1265 mm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 28,5 kg |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ ekranu | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].