HUZ
Biurko gamingowe Huzaro Hero 1.6 White (OUTLET)
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana. |
| Ostrzeżenia | Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
Konstrukcja
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kształt blatu | Swobodny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Wzór | Karbonowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał blatu | MDF/Włókno węglowe |
| Typ montażu | Stojący |
| Materiał ramy | Metal |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Model | Prosty |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przelotki kablowe | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].