HUZ
Biurko gamingowe Huzaro Hero 2.5 RGB
414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| LED RGB | Tak |
| Wzór | Karbonowy |
| Materiał blatu | MDF |
| Model | Prosty |
| Materiał ramy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor blatu | Czarny |
| Typ kontroli | Pilot |
Ergonomia
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Cechy szczególne | Wloty na przewody |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
Waga i rozmiary
| Grubość blatu stołu | 2,5 cm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1200 x 600 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].