HUZ
Biurko gamingowe Huzaro Hero 6.3 Black (OUTLET)
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Przelotki kablowe | Tak |
Konstrukcja
| Materiał ramy | Stal |
| Kolor ramy | Czarny |
| Model | Narożny |
| Materiał blatu | Włókno węglowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1540 mm |
| Głębokość produktu | 1170 mm |
| Wysokość produktu | 740 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących. |
| Ostrzeżenia | Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].