SKR
Blat B05 do kuchni Cosmo Design biały 2,0
431,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
Cechy
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Odporny na plamy | Tak |
| Odporny na ścieranie | Tak |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Rodzaj produktu | Blat kuchenny |
| Rodzaj blatu | Pojedynczy |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążenia blatu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].