BLO
BLOW NIANIA ELEKTRONICZNA Z MONITOREM 3,2" LCD
214,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Instrukcja | Tak |
| Ilość jednostek głównych w komplecie | 1 szt. |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj używania w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie zawiera baterie, które wymagają odpowiedniej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od źródeł ciepła. |
Wydajność
| Kołysanki | Tak |
| Funkcja Czas Karmienia | Tak |
| Funkcja VOX | Tak |
| Wykrywanie hałasu | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 1 |
| Liczba kołysanek | 8 |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Wsparcie dla smartfonów | Nie |
| Czujnik temperatury | Nie |
Kamera
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 330° |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 135° |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Maksymalny zasięg w pomieszczeniu | 50 m |
| Kąt widzenia | 100° |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Maksymalny zasięg | 300 m |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Opcje montażu | Blat |
| Rodzaj urządzenia | Elektroniczna niania |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Opcje montażu | Ściana |
| Ruchoma głowica | Tak |
Moc
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/akumulatorowe |
| Napięcie | 5 V |
Wyświetlacz
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].