LI-
Bojler elektryczny LIN LIFVD2 50L biały bez WI-FI
863,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ciśnienie | 0,7 MPa |
| Moc maksymalna | 2000 W |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1780127 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie musi być zainstalowane przez wykwalifikowanego technika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Regularna konserwacja i przeglądy są wymagane, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj paliwa | Prąd elektryczny |
| Lokalizacja grzejnika | Wewnętrzna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 l |
| Model | Zbiornik (magazynowanie wody) |
| Typ montażu | Ściana |
| Materiał bojlera | Stal emaliowana |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Głębokość produktu | 274 mm |
| Wysokość produktu | 896 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].