BOC
BOSCH FRUITEES SNACK BANAN - przysmak dla psa - 200g
6,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Fosfor | 0,9% |
| Zawartość magnezu | 0,05% |
| Włókna surowe | 2% |
| Popiół surowy | 3,8% |
| Wapń | 0,4% |
| Tłuszcz surowy (min) | 4% |
| Zawartość wilgoci | 28% |
| Białko surowe (min) | 20,5% |
| Sód | 0,2% |
| Zawartość potasu | 0,6% |
Cechy
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj opakowania | Karton |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].