LTA
Bramka do piłki nożnej z ekranem treningowym Salta Legend 220 x 170 x 80 cm
684,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Liczba kotew | 2 szt. |
| Ekran treningowy | Tak |
| Dołączona siatka | Tak |
| Ilość | 1 |
| Stelaż | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które stanowią ryzyko zadławienia dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać na równym i stabilnym podłożu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest prawidłowo zamontowany i użytkowany zgodnie z instrukcją. |
Cechy
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | Stal ocynkowana |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał siatki | PU |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 2200 mm |
| Wysokość produktu | 1700 mm |
| Waga produktu | 26,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 28 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].