BRA
Braun Depilator elektryczny Silk-épil 9 Flex 9-360 3D
922,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Osłona ochronna | Tak |
| Końcówka do depilacji twarzy | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Szczotka do masażu | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Dołączona końcówka do twarzy | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Nasadka precyzyjnego trymera | Tak |
| Głowice golące | Tak |
Cechy
| Minimalna długość włosa | 0,5 mm |
| Funkcje masażu | Tak |
| Zdejmowalna głowica goląca | Tak |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Golarka | Tak |
| Trymer | Tak |
| Liczba szczypiec | 40 pęset(y) |
| Technologia pincety | MicroGrip |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 179 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Długość produktu | 163 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
Moc
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 50 min |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].