CEN
Brelok 3D Good Loot: The Witcher 3 Wild Hunt - Two Swords
28,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Brelok do kluczy |
| Motyw | Wiedźmin |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Na podstawie | Gra |
| Efekty dźwiękowe | Nie |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24 g |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat, możliwość zadławienia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką, używać zgodnie z przeznaczeniem. |
Bateria
| Wymagane baterie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].