BRI
Butelka filtrująca Brita Active pastelowa zieleń 2 dyski
51,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Średnica | 7,2 cm |
Cechy
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Zielony |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Najlepsze zastosowania | Sport |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 600 ml |
| Dedykowane płci | Mężczyzna/Kobieta |
| Filtr wody | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie napełniać gorącymi płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać uszkodzonych lub niesprawnych filtrów. |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie przy użyciu łagodnych detergentów. |
Zawartość opakowania
| Liczba filtrów | 2 szt. |
Szczegóły techniczne
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].