HAR
Butelka z filtrem Cold Brew Tea 750ml HARIO zgaszona zieleń
112,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Średnica | 8,7 cm |
| Pojemność | 750 ml |
Cechy
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Silikon |
| Materiały | Szkło |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Filtr | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].