CAI
CASIO CT-S100 BK - Keyboard
469,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
Szczegóły techniczne
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Zakres temp metronomu | 20 - 225 bpm |
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość tonów | 122 |
| Pojemność pamięci nagrań | 60 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Cechy
| Typ produktu | Keyboard |
Klawiatura
| Ilość klawiszy | 61 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły. |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].