CAI
CASIO CT-S200 RD - Keyboard
673,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | Chordana Play |
Szczegóły techniczne
| Pojemność pamięci nagrań | 60 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
| Regulacja oktawy | Tak |
| Metronom | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie | 9.5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Pobór mocy | 5,5 W |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
Porty i interfejsy
| Wejścia do podłączenia pedału | Tak |
| Interfejs | USB |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
Cechy
| Typ produktu | Klawiatura MIDI |
Klawiatura
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].