CAI
CASIO CT-S200 WE - Keyboard
681,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Efekty dźwiękowe | Syntezator |
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość efektów dźwiękowych | 400 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ produktu | Syntezator cyfrowy |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].