CAI
CASIO LK-S250 - Keyboard
1 110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Głębokość produktu | 256 mm |
Wydajność
| Częstotliwość strojenia | 415,5 - 465,9 Hz |
| Dostrojenie | -12 - 12 centów |
| Zakres transpozycji | -2 - 2 oktaw(y) |
| Liczba ustawień (preset) | 160 |
| Pełna transpozycja | Tak |
| Liczba melodii demo | 60 |
| Metronom | Tak |
Klawiatura
| Ilość klawiszy | 61 |
| Regulacja czułości nacisku | Tak |
| Liczba poziomów czułości nacisku | 2 |
Szczegóły techniczne
| Efekty dźwiękowe | Chorus |
| Efekty dźwiękowe | Echo |
| Wejście na pedał | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,5 W |
| Średnica głośnika | 13 cm |
| Liczba pedałów | 1 |
| Pedał sustain | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 2 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| AUX w portach | 1 |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Typ produktu | Pianino cyfrowe |
Moc
| Minimalne zużycie energii | 5,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].