CAI
CASIO SA-81 - Keyboard
444,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Metronom | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 0,8 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z wodą. |
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Klawiatura
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 44 klaw. |
Audio
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 604 mm |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Pobór mocy | 3,8 W |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].