FPA
CASITA 100 (x1) - klatka dla królików (OUTLET)
228,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 960 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
Cechy
| Typ produktu | Klatka |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kubek do karmienia | Tak |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Rabit |
| Wyjmowany pojemnik | Tak |
| Instrukcje składania | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Szarobrązowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Metal, Plastik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].