ADL
Chłodziarka termoelektryczna ADLER AD 8088
637,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Moc | 65 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Roczne zużycie energii | 75 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 471 mm |
| Waga produktu | 12,7 kg |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,1 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
Cechy
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Chłodzenie termoelektryczne | Tak |
| Tryb klimatu | N |
| Pojemność | 28 l |
Konstrukcja
| Światło LED | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szklana półka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].