OMR
Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 COMFORT (OUTLET)
196,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Pomiar tętna | Tak |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Rozmiar mankietu | 22 - 42 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Model | Automatyczny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 914 g |
Pozostałe funkcje
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
Dane logistyczne
| Kod towaru | 90189010 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].