ORO
Ciśnieniomierz naramienny OROMED ORO-BP 1
85,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | ISO, MDD, CE |
| Dokładność pomiaru | +/- 3 mmHg |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Model | Ciśnieniomierz automatyczny |
| Jednostka miary | mmHg |
| Zakres pomiaru tętna | 40 - 199 |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Klasyfikacja wartości wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) | Tak |
| Rejestry pamięci | 2 |
| Rozmiar mankietu | 22 - 32 cm |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Głębokość produktu | 52 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Wyświetlacz
| Rozmiar wyświetlacza | 68 x 58 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].