CUD
CUDY UH605 Hub 5-IN-1 USB z GbE
75,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Maksymalne zasilanie USB | 10 W |
| Hot-swap | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 54,8 g |
| Szerokość produktu | 114,5 mm |
Porty i interfejsy
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Interfejsy hub | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Moc
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Typ zasilacza | USB/DC |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 18 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 105,2 g |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Skład opakowania
| Waga opakowania z papieru | 105,2 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].