HAR
Czajnik HARIO 4977642021563 (1.2l ; kolor czarny)
246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność użytkowa (ml) | 800 ml |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Pojemność | 1,2 l |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał uchwytu | Fenol |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że pokrywka jest dobrze zamknięta przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w kuchence mikrofalowej. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie z nadzorem osoby dorosłej. |
Waga i rozmiary
| Średnica podstawy | 12,5 cm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 292 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].