DEL
Dell 16-Plus-9052BLU Ultra 9 288V 16" WUXGA Touch 32GB SSD1TB BT BLKB FPR Win11 Blue (REPACK) 2Y
5 783,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 140V |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Procesor
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Cache procesora | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | 288V |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Intel® Smart Cache | Tak |
Sieć
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Wyświetlacz
| Jasność | 300 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Kamera
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2,07 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 356,8 mm |
| Wysokość produktu | 15,6 mm |
| Głębokość produktu | 250,6 mm |
| Waga produktu | 2,05 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].