DEL
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przednia kieszeń | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na brud, Wodoodporny |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 400 x 270 x 25 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 590 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].