DEL
DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
2 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,08 cm |
| Głębokość produktu | 233,3 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,21 cm |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
Ochrona
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1235U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
Pozostałe funkcje
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].