DEL
Dell Latitude 7450 Ultra 5 135H 14.0"FHD+250nits 16GB DDR5 SSD1TB Intel Graphics FgrPr FHD IR Cam Mic WWAN Ready+BT BcklKb 3C vPRO W11Pro 3Y Pro Support
7 668,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | 135U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 14 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| HDMI | Tak |
Nośnik danych
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z tyłu) | 1,82 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,71 cm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 222,8 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6400 MT/s |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | WVA |
| Typ HD | Full HD+ |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | Express Charge Boost capable |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
Ochrona
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].