DEL
DELL OptiPlex 3000 Micro i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
2 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-12500T |
Konstrukcja
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | microSFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kensington Lock | Tak |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Wydajność
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Typ produktu | Mini PC |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Moc
| Zasilanie | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Sieć
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Zawartość opakowania
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
Nośnik danych
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
Pozostałe funkcje
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].