DEL
DELL PRECISION 5560 i7-11850H 16GB 1TB SSD 15" WUXGA (RTX A2000) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
3 756,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
Pozostałe funkcje
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Model procesora | i7-11850H |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 24 MB |
| Producent procesora | Intel |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,04 kg |
| Szerokość produktu | 344,4 mm |
| Głębokość produktu | 230,3 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,17 cm |
| Wysokość (z przodu) | 7,7 mm |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA RTX A2000 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 6 W |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Ochrona
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Mobilna stacja robocza |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].